Witamy Dojazd
Dojazd PDF Drukuj Email

Samochodem:
- Z południa: drogą nr 11 przez Poznań, Piłę, Szczecinek, Bobolice, Koszalin, następnie drogą nr 6 (E-28) na Słupsk. Skręcamy po 4 km. Pozostaje do przejechania 30 km. Po ominięciu tablicy z nazwą miasta "Darłowo" należy jechać cały czas prosto (nie skręcać w prawo) wjechać w ul. A. Mickiewicza - "małą obwodnicę", następnie pierwsza w lewo i ok. 50 m. prosto.

 

Dojazd- Z zachodu: drogą nr 3 (E-65) przez Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski i Szczecin. Następnie skręcamy na drogę nr 6 (E-28) i jedziemy przez Goleniów , Nowogard do Koszalina i dalej w kierunku Słupska. Pozostaje do przejechania 30 km. Po ominięciu tablicy z nazwą miasta "Darłowo" należy jechać cały czas prosto (nie skręcać w prawo) wjechać w ul. A. Mickiewicza, następnie pierwsza w lewo i ok. 50 m. prosto.

- Z północnego wschodu: drogą nr 6 (E-28) przez Gdynię, Wejherowo , Lębork, Słupsk, do miejscowości Sławno. W Sławnie skręcamy na Darłowo, skąd do przejechania jeszcze 21 km. Po ominięciu tablicy z nazwą miasta "Darłowo" należy jechać cały czas prosto (nie skręcać w prawo) wjechać w ul. A. Mickiewicza, następnie pierwsza w lewo i ok. 50 m. prosto.

- Ze środkowego i południowego wschodu: drogą nr 10 przez Warszawę, Toruń, Bydgoszcz i dalej drogą nr 23 przez Koronowo , Sępólno Krajeńskie, Człuchów , Biały Bór , Bobolice, Koszalin , potem drogą nr 6 (E 28) w kierunku Słupska. Skręcamy w lewo po 4 km, skąd pozostaje do przejechania 30 km. Po ominięciu tablicy z nazwą miasta "Darłowo" należy jechać cały czas prosto (nie skręcać w prawo) wjechać w ul. A. Mickiewicza, następnie pierwsza w lewo i ok. 50 m. prosto.

- W Darłowie z dowolnego miejsca należy kierować się na Koszalin przez Dąbki. Za przejazdem kolejowym w Darłowie należy przejechać około 100m. skręcić w prawo, ponownie po 100 m. skręcić w ul. A . Mickiewicza, następnie pierwsza w lewo i ok. 50 m. prosto.

 

Pociagiem:
Najlepiej kierować się pociągiem do Sławna lub Koszalina. Przez cały rok kilka razy na godzinę, do Darłowa z tych miejscowości odjeżdżają autobusy PKS i busy prywatne (w sezonie letnim dodatkowe kursy w godzinach wieczornych). Rozkład jazdy PKP (przyjazdy i odjazdy) jest dostępny pod adresem: www.pkp.pl

Będąc na dworcu PKP lub PKS należy przejść przez tory kolejowe, następnie wąskim przejściem przez mostek, ok. 30 m. prosto, w prawo i 50 m. prosto.